SİPARİŞ 0534 302 00 12

Arrow up
Arrow down

  • Aynı Gün Kargo!
  • Siparişlerinizi aynı gün indirimli kargoda!

CHANDLER

Chandler Ceviz Fidanı son 5 yılın en çok tercih edilen yabancı cins aşılı ceviz fidanı cinsidir. Çetnır diye okunan Amerikan Menşeili ithal cins ceviz fidanı firmamızda üretilip Dünya'ya ihraç edilmektedir. Salkım ceviz fidanı olarak piyasada ün yapan aşılı bu çeşit 5.yıla kadar doğru budanırsa gövdesi kalın bodur bir ağaç olarak gelişimini tamamlar.

Devamını oku...

fernor

Fernor ceviz fidanı son dönemde Chandler ceviz fidanından sonra en çok tercih edilen yabancı cins ceviz fidanıdır. Chandler yerine Fernor ceviz fidanının tercih edilmesinin sebebi ise Fernor ceviz fidanının geç donlarının görüldüğü bölgelere ve 1800 metreye kadar yüksek rakımlı bölgelere dikilmesidir.

Devamını oku...

FERNETTE

Fernette Ceviz Fidanı Fernor ceviz fidanın tozlayıcısı olarak dikilir. Özellikleri Fernor ceviz fidanı ile aynıdır. Fernette Ceviz Fidanın bahçe olarak tek başına dikimi tavsiye edilmez.

Devamını oku...

FRANQUETTE

Franquette ceviz fidanının yan tomurcuklarda düşük oranda meyve vermesi, iri ağaçlı olması ve nispeten düşük verimli olması nedeniyle bu çeşit son yıllarda sınırlı olarak dikilmektedir. Bu yüzden Franguette ceviz fidanı chandler ceviz fidanı ve fernor ceviz fidanının tozlayıcısı olarak dikilir.

Devamını oku...

Pedro ceviz fidanına firmamızdan sertifikalı, aşılı; açık köklü ve tüplü olarak firmamızdan ulaşabilirsiniz. İyi bir tozlayıcıdır. Yalnız başında meyve vermeye özelliğine sahiptir. Özellikleri fernor ile aynıdır. AZ Bulunur.

Devamını oku...

pikan cevizi

Pikan ceviz fidanı piyasada zor bulunan meyvesi oldukça pahalı bir ceviz fidanı türüdür.Pikan cinsi cevizin anavatanı Kuzey Amerika'dır. Pikan ceviz fidanı ülkemizde Akdeniz ikliminin sahip olduğu kıyı kesimlerine ekilebilir. Ülkemizde Nadir bulunan pikan ceviz fidanına firmamızdan açık köklü ve tüplü olarak ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...
195834
Bugün :
Dün :
Bu Hafta :
Geçen Hafta :
Bu Ay :
Geçen Ay :
Tüm Zamanlar :
67
219
671
183782
2485
13725
195834

IP: 3.236.116.27
2024-06-13 11:31:51