SİPARİŞ 0534 302 00 12

Arrow up
Arrow down

  • Aynı Gün Kargo!
  • Siparişlerinizi aynı gün indirimli kargoda!

tüplü ceviz fidanı

Tüplü ceviz fidanı hobi bahçeleri için ideal yılın 12 ayı dikilebilen kalem aşı yöntemi ile çeşidi çoğaltılmış yaz aylarında üzerinde meyvesi ile birlikte satın alabileceğiniz fidanlardır.Tüplü ceviz fidanlarımızın satışı yıl boyunca yapılmaktadır. Ancak Tüplü Ceviz Fidanlarının yetiştirilip satışa hazır hale gelmesi her yılın Mart ayını bulmaktadır. Bu yüzden mart ayından itibaren yeni sezon Tüplü ceviz fidanı firmamızdan satın alabilirsiniz.

tüplü ceviz fidanı

Tüplü Ceviz Fidanları özel harç ile hazırlanan toprakta yetişen ceviz fidanı türleridir. Arazide tohumdan güre olarak yetişen fidanlar ilk yılında toplanır ve özel karışımında hazırlanan toprakları ile birlikte poşete alınır. Bu şekilde tüplü (poşetli) ceviz fidanı üretimi sağlanır.

  • Poşetli ceviz fidanı yılın 12 ayı dikime hazırdır.
  • Yeni ekilecek arazisinde tutma garantisi açık köklü ceviz fidanlarına göre daha yüksektir.
  • Açık köklü ceviz fidanlarına göre nakliye / kargo maliyeti daha fazla olabilmektedir.
  • Eğer yaz dönemlerinde tüplü ceviz fidanlarını sipariş verirseniz özellikle chandler cins ceviz fidanlarının üzerlerinde meyve görmeniz mümkündür.

YILIN 12 AYI DİKİLEBİN KALEM AŞI TÜPLÜ CEVİZ FİDANLARIMIZI HER ZAMAN SİPARİŞ VEREBİLECEĞİNİZİ UNUTMAYIN. TÜPLÜ FİDAN FİYATLARIMIZ DİĞER AÇIK KÖKLÜ FİDANLARA GÖRE DAHA UYGUNDUR. ÖZEL POŞETİNDE, ÖZEL GÜBRESİ İLE GÖNDERİLEN TORBALI DİKİME HAZIR FİDANLARIMIZIN DİKMESİ DAHA KOLAY OLDUĞU İÇİN HOBİ BAHÇELERİNDE TERCİHE EDİLMEKTEDİRLER.

Sizde yeni sezonda tamamı ismine doğru sertifikalı olarak üretilen 1 ve 2 yaşlarında bir çoğunun meyvesi üzerinde yerli (şebin,bilecik) veya yabancı cins (chandler,fernor) ceviz fidanı satın almak istiyorsanız Zirve fidancılık olarak hizmetinizdeyiz. Tüplü ceviz fidanı yeni sezon erken siparişlerinizde özel indirimlerle yanınızdayız. Bizleri bir telefon ile aramanız yeterlidir. Bizden satın aldığınız tüplü ceviz fidanları özenle paketlenerek söz verdiğimiz gününde kargoya verilir. Toplu alımlarınızda özel araçlarımız ile köyünüze bahçenize kadar teslim ediyoruz.

Satış ve Pazarlama Müdürü Tayfun Baş - 0534 302 00 12

Farkımız 1988 yılından günümüze babadan oğula sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler ile işimizin gerektirdiği ve sonuna kadar benimsediğimiz etik davranışlar ile ismine doğru sertifikalı aşılı ceviz fidanlarını sizlere ulaştırıp sattığımız tüplü ceviz fidanı çeşitlerimizin arkasında durmaktır.

191910
Bugün :
Dün :
Bu Hafta :
Geçen Hafta :
Bu Ay :
Geçen Ay :
Tüm Zamanlar :
221
201
2325
175668
12286
10825
191910

IP: 34.239.158.223
2024-05-27 12:44:40